Témata

Po prázdninách opět přivítáme mladé běžce na KH

- 31. 8. 2017 -

Zdravý Střed po prázdninách na Kraví hoře opět přivítá mladé běžce

Po prázdninové přestávce se opět rozbíhá činnost Zdravého Středu. Po úspěšných bězích z jarní části, kdy se ve třech akcích na Kraví hoře představilo přes 400 závodníků z brněnských škol, připravujeme podzimní část těchto oblíbených běhů a to v termínech 29.9. a 27.10. – vždy v pátek.

Tyto běhy se po třech letech staly tradicí a spolupráce se školami, které se pravidelně účastní tohoto sportovního dopoledne se stále prohlubuje. Současně se do organizace zapojují i pedagogové, kteří přišli s námětem atraktivního běhu ve štafetách, což děti nadchlo, běhy byly do poslední chvíle napínavé a vítěz nejasný. Proto bychom se chtěli ubírat touto cestou, která umožní, aby i děti se slabší výkoností dosáhly na mety nejvyšší. Rovněž se pokusíme s baseballovým klubem Technika Brno připravit co nejbohatší doprovodný program, neboť pestrá nabídka sportovních aktivit na Kraví hoře je to, co nejmladší generaci umožní v budoucnosti, aby zdravý životní styl nebyla jenom fráze.

TJ Favorit Brno Kuželkářský klub Moravská slavia BRNO Technika Brno - baseball a softball Hvězdárna a planetárium Brno Starez Sport, a.s. Pell's MTB kriterium Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka