Témata

Zdravý střed v roce 2016

- 19. 1. 2016 -

Vážení příznivci Zdravého středu. Dovolte, abychom vás přivítali v novém roce 2016 a informovali vás o novinkách , které od nás můžete tento rok očekávat. Rádi bychom navázali kontakt s těmi, kteří aktivně využívají běžecké trasy Zdravého středu pro svoje každodenní nebo i rekreační běhání. I s vámi, kteří neběháte, ale máte zájem se dozvědět co nového se děje v Brně střed a jeho okolí. Chtěli bychom se od vás dozvědět , co je potřeba vylepšit pro naši vzájemnou komunikaci . Ta může probíhat prostředníctvím facebooku nebo emailu.

Zdravý střed v letošním roce chystá několik veřejných akcí převážně pro mládež. V přípravě jsou běžecké závody, baseballový turnaj či Dny netradičních sportů.

16. ročník baseballového turnaje „Velká cena Brna U13+U15“, pořádaného ve spolupráci s Technikou Brno , proběhl v loňském roce za účasti družebního města Rennes z Francie. Fotogalerii z tohoto turnaje můžete zhlédnout na YouTub adresa: https://youtu.be/BLQS3yrZ1Ec

O připravovaných akcích budete Včas informování na stránkach Zdravého středu, http://www.zdravystred.cz/ a na našem facebooku https://www.facebook.com/ZdravyStred/ , kde budou uvedeny přesné informace o konané akci.

Těšíme se na aktivní komunikaci s vámi.

kolektiv "Zdravého středu."

TJ Favorit Brno Kuželkářský klub Moravská slavia BRNO Technika Brno - baseball a softball Hvězdárna a planetárium Brno Starez Sport, a.s. Pell's MTB kriterium Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka